O nas

kolorBiuro rachunkowe La Cuenta” zostało założone przez Joannę Rogalską posiadającą wyższe wykształcenie z zakresu rachunkowości oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe w księgowości i obsłudze kadrowo-płacowej firm o różnych profilach działalności.
Uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdza Certyfikat Księgowy Ministra Finansów Nr 50426/2011.

Zakres usług biura rachunkowego to prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości, prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, rozliczenia z ZUS, reprezentacja przed urzędami (urzędy skarbowe, statystyczne, ZUS, PFRON), pomoc przy rejestracji firmy oraz inne zlecenia według indywidualnych uzgodnień.

Istnieje możliwość kompleksowej obsługi firmy, jak i zlecenia tylko części spraw. Posługujemy się językiem polskim, angielskim i hiszpańskim.
Jako biuro rachunkowe ponosimy pełną odpowiedzialność za świadczone przez nas usługi. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy różne formy przekazywania dokumentów – zarówno osobiste dostarczenie przez klienta do siedziby biura rachunkowego, jak i odbiór dokumentów z siedziby klienta na terenie Bydgoszczy i okolic.

Certyfikat księgowy